,,V životě by měl člověk jednoho dne spatřit věci jakoby poprvé a vídat je tak stále. Les, řeku, prázdniny, kvetoucí třešně, déšť, hvězdnou oblohu, štěňata, všechno. Jakoby poprvé přistupoval k tomu všemu. I k vlastní ženě.“

Miroslav Horníček

Anastasija

Anastasija je jméno řeckého původu a znamená „vzkříšení“, u nás slaví svátek 15. dubna. Ozdobu jsme pojmenovali po její nositelce na fotografiích. Obě mají v sobě červenou barvu. Ta je považována za královskou a zároveň za barvu ohně, který dokáže pohnout skálou i prásknout dveřmi, ale i za barvu lásky, díky které tato ozdoba vznikla. Příběh Anastasije patří k našim nejromantičtějším. Láska jednoho muže musela na narozeniny jeho milé překonat oceán… A tak jsme doručovali dárkový balíček do Branky u Opavy na objednávku z Kanady.

 

DSC_6899 DSC_6873DSC_6889DSC_6865 DSC_6914

Fotografie Anastasije pro nás nafotil fotograf Radek Musil. Fotí kudy chodí a jeho cesty stojí zato, pro zvědavé nadšence jsou tu jeho stránky.

Pokud jste se zamilovali do divoženského stylu Anastasije a chtěli byste doma její sestru, neváhejte nám napsat, rádi pro vás vypracujeme originální návrh.

Prodejní cena: 873 Kč

Objednat